Skip to Content Skip to Search

Latvija

Mēs esam zinātnē balstīts globāls veselības aprūpes nozares uzņēmums, kurš strādā ar mērķi palīdzēt cilvēkiem darīt vairāk, justies labāk un dzīvot ilgāk. Mēs izstrādājam un ražojam inovatīvus medikamentus, vakcīnas un veselības aprūpes produktus, tiecoties sniegt aktuālus, un kvalitatīvus produktus pēc iespējas lielākam cilvēku lokam Latvijā.

GSK employee walking to work while holding a coffee

Kontaktinformācija

Medicīniskie jautājumi

Lai ziņotu par nevēlamu notikumu

Tel:

+371 80 205 045

E-pasts:

QUZ52333@gsk.com


Mūsu privātuma paziņojumā ir aprakstīts, kā GSK veic personiskās informācijas apstrādi, izskatot jūsu jautājumu, sūdzību vai ziņojumu par nevēlamu notikumu.

Back to top

Ja jums ir jautājumi par mūsu Ellipta un Nucala portfeli

Lūdzam sazināties ar Berlin-Chemie Menarini

Tel:

+371 67 103 210

Back to top

Jautājumiem par visu citu GSK zāļu un vakcīnu piegādi un izplatīšanu

Lūdzam sazināties ar Tamro

Tel:

+371 67 067 842

Back to top

Valdības un plašsaziņas līdzekļu jautājumi

Lūdzam sazināties ar ww.ceeurope-media@gsk.com

Back to top

Ja jums ir kādi citi jautājumi

EFPIA noteiktā informācijas atklāšana

GSK pilnībā atbalsta Eiropas Farmaceitisko ražotāju un asociāciju federācijas (EFPIA) kodeksu par informācijas publiskošanu saistībā ar farmācijas uzņēmumu sniegto atbalstu veselības aprūpes speciālistiem un veselības aprūpes organizācijām. Mēs uzskatām, ka tas palīdz radīt labāku izpratni par to, kā farmācijas nozare sadarbojas ar veselības aprūpes speciālistiem un veselības aprūpes organizācijām, tādējādi veicinot paļāvību uz nozares uzņēmumu un veselības aprūpes speciālistu kopdarbu.

Mēs publicējam atklātības ziņojumus saskaņā ar EFPIA kodeksu par informācijas publiskošanu saistībā ar farmācijas uzņēmumu sniegto atbalstu veselības aprūpes speciālistiem un veselības aprūpes organizācijām. Lūdzam skatīt mūsu atklātības ziņojumu par Latviju.

 

Informācija par zāļu cenām

Lūdzam skatīt informāciju par Latvijā izplatāmo zāļu cenām šeit.

Back to top