Skip to Content Skip to Search

Latvija

GSK employee walking to work while holding a coffee

Mēs esam zinātnē balstīts globāls veselības aprūpes nozares uzņēmums, kas strādā ar mērķi palīdzēt cilvēkiem darīt vairāk, justies labāk un dzīvot ilgāk. Mēs izstrādājam un ražojam inovatīvus medikamentus, vakcīnas un veselības aprūpes produktus, tiecoties sniegt aktuālus, atšķirīgus un kvalitatīvus produktus pēc iespējas lielākam cilvēku lokam.

Mūsu prioritāte ir nodrošināt Latvijas pacientiem ērtu piekļuvi mūsu zālēm, vakcīnām un veselības aprūpes produktiem. Lai saņemtu vairāk informācijas, lūdzam sazināties ar mums.

Adrese

SIA "GlaxoSmithKline Latvia"
Duntes iela 3
LV - 1013
Rīga, Latvija
Tālrunis: +(371) 67 31 26 87
E-pasts: lv-epasts@gsk.com

Papildu kontaktinformācija

Jautājumu gadījumā lūdzam ar mums sazināties, izmantojot turpmāk norādīto kontaktinformāciju:

Par medicīniskiem jautājumiem

Par vispārīgiem mediju jautājumiem

Lūdzam sazināties ar: WW.CEEurope-media@GSK.com

Back to top

Lai ziņotu par nevēlamu notikumu

Tel: +371 67 31 26 87 

E-pasts: quz52333@gsk.com

Mūsu privātuma paziņojumā ir aprakstīts, kā GSK veic personiskās informācijas apstrādi, izskatot jūsu jautājumu, sūdzību vai ziņojumu par nevēlamu notikumu.

Back to top

EFPIA noteiktā informācijas atklāšana

GSK pilnībā atbalsta Eiropas Farmaceitisko ražotāju un asociāciju federācijas (EFPIA) kodeksu par informācijas publiskošanu saistībā ar farmācijas uzņēmumu sniegto atbalstu veselības aprūpes speciālistiem un veselības aprūpes organizācijām. Mēs uzskatām, ka tas palīdz radīt labāku izpratni par to, kā farmācijas nozare sadarbojas ar veselības aprūpes speciālistiem un veselības aprūpes organizācijām, tādējādi veicinot paļāvību uz nozares uzņēmumu un veselības aprūpes speciālistu kopdarbu.

Mēs publicējam atklātības ziņojumus saskaņā ar EFPIA kodeksu par informācijas publiskošanu saistībā ar farmācijas uzņēmumu sniegto atbalstu veselības aprūpes speciālistiem un veselības aprūpes organizācijām. Lūdzam skatīt mūsu atklātības ziņojumu par Latviju.

Informācija par zāļu cenām

Lūdzam skatīt informāciju par Latvijā izplatāmo zāļu cenām šeit.