Skip to Content Skip to Search

Україна

Компанія GSK більше 25 років присутня на українському ринку для забезпечення пацієнтів якісними лікарськими засобами. Глобальна стратегія GSK втілюється в Україні двома юридичними особами: ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна» та ТОВ «ГЛАКСОСМІТКЛАЙН ХЕЛСКЕР ЮКРЕЙН Т.О.В.» . У компанії працюють більш ніж 400 співробітників у всіх регіонах країни.

GSK в Україні активно втілює в життя принципи прозорості, чесності та добросовісності, поваги та орієнтації на пацієнта. Ми прагнемо діяти відповідально та забезпечувати, щоб наші цінності були вбудовані в нашу культуру та прийняття рішень, адже це допомагає нам краще відповідати очікуванням суспільства. Місія та цінності завжди в основі всього, що ми робимо для пацієнтів, спеціалістів охорони здоров’я (СОЗ), суспільства та своїх співробітників. 

Компанія приділяє багато уваги питанню покращення доступності лікарських засобів для пацієнтів в Україні.

  • З 2017 року деякі протиастматичні препарати виробництва компанії GSK включені до системи реімбурсації в рамках Національної державної програми «Доступні ліки». Згідно з цією програмою, пацієнти з БА можуть отримувати дані препарати, в разі призначення лікарем, на безоплатній основі або з незначною доплатою в аптеках, які приєдналися до ініціативи уряду.
  • Із 2002 року вакцини GSK постачаються для задоволення потреб Національної програми імунізації. А з 2007 року GSK є лідером у постачанні вакцин для потреб приватного ринку вакцин.
  • У 2016 році компанія VIIV Healthcare розширила діючу ліцензійну угоду з Патентним пулом на лікарські засоби заради підвищення доступу до сучасної АРВ-терапії (антиретровірусна терапія) у країнах з низьким рівнем доходу та країнах з непереборною епідемією ВІЛ/СНІД (включаючи Україну).

За внесок у розвиток фармацевтичної галузі GSK Україна отримала визнання авторитетних представників спільноти:

  • У 2018 році ми отримали премію «Панацея». Багаторічні освітні та інформаційні ініціативи GSK щодо цінності вакцинації для спеціалістів охорони здоров’я та громадськості були визначені як Найкращий проект 2018 року (вперше в історії GSK Україна).
  • У 2017 році GSK була визнана Першим незалежним фармацевтичним бізнес-порталом Pharma.net.ua як найбільш відкрита та прозора фармацевтична компанія у взаємодії зі ЗМІ, що формує нові стандарти публічності та впливає на громадську думку щодо фармацевтичної галузі України.

Соціальна відповідальність є основою ведення бізнесу в роботі всіх представництв GSK. Окрім пошуку та розробки нових лікарських засобів для лікування та попередження COVID-19, GSK підтримує суспільство, надаючи допомогу пацієнтам та медпрацівникам.  GSK Україна теж зробила свій внесок у боротьбу з COVID-19 в Україні, підтримуючи безперервність постачання лікарських засобів та вакцин для пацієнтів, піклуючись про здоров’я співробітників та долучившись до ініціативи благодійного фонду​ «Пацієнти України», завдяки якій тисячі медиків забезпечено захистом від COVID-19. Так, в рамках ініціативи GSK Україна було надано благодійну грошову допомогу для забезпечення засобами індивідуального захисту медичних працівників лікарень, що найбільш потребували допомоги в період пандемії.

Контакти

ГлаксоСмітКляйн Україна
Адреса: проспект Павла Тичини, 1-В
02152 м. Київ
Tel: (+380 44) 585-51-85
Email: ua.office@gsk.com

Рецептурні препарати

Безрецептурна продукція

Вакцини

boy brushing his teeth

Повідомити про небажане явище та про скаргу на якість препарату

Повідомити про небажане явище або надіслати запит на отримання додаткової інформації стосовно препаратів ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна» Ви можете до ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна» за тел. (044) 585-51-85 або на e-mail oax70065@gsk.com, поскаржитися на якість препарату за тел. (044) 585-51-85 або +380 (50) 381-43-49, або на e-mail ua.complaints@gsk.com.

Повідомити про небажане явище, або надіслати запит на отримання додаткової інформації стосовно препаратів ТОВ "ГЛАКСОСМІТКЛАЙН ХЕЛСКЕР ЮКРЕЙН Т.О.В." Ви можете на e-mail oax70065@gsk.com, поскаржитися на якість лікарського засобу чи продукціії ТОВ "ГлаксоСмітКлайн Хелскер Юкрейн Т.О.В." на e-mail ua-cis.loc-pqc@gsk.com.

Back to top

Контакти для ЗМІ

Тетяна Ткаченко, Менеджер з розвитку тендерного сегменту та ціноутворення
Tel: +380445855185
Email: Tetiana.x.tkachenko@gsk.com

Кар’єра

Дізнайтеся про можливості кар’єрного розвитку у компанії за посиланням https://jobs.gsk.com/en-gb/jobs?page=1&location=ukraine&stretch=10

Спеціалістам охорони здоров’я

Ми працюємо в сфері охорони здоров’я і регулярно спілкуємось з лікарями та іншими спеціалістами сфери охорони здоров’я (СОЗ). У будь-якій взаємодії з СОЗ, починаючи з надання якісної інформації щодо клінічних досліджень, ми прагнемо забезпечити прозорість та ставимо інтереси пацієнта на перше місце.

Розкриття даних

GSK повністю підтримує Кодекс Європейської федерації фармацевтичної промисловості та асоціацій (EFPIA) «Про індивідуальне розкриття фармацевтичними компаніями фактів передачі цінностей працівникам та організаціям сфери охорони здоров’я». Ми вважаємо, що це допомагає підвищити довіру і створити краще розуміння того, як фармацевтична галузь співпрацює зі спеціалістами охорони здоров’я.

В Україні розкриття інформації про виплати відбувається згідно з положеннями Кодексу фармацевтичної маркетингової практики Асоціації виробників інноваційних ліків «АПРАД» (зокрема, з урахуванням вимог розділу 14 «Розкриття інформації щодо перерахунку цінностей на користь професіоналів та організацій сфери охорони здоров’я» цього Кодексу).

За цим посиланнями Ви зможете прочитати більше та знайти результати розкриття інформації про виплати в Україні, відповідно до кодексу EFPIA та Етичного кодексу АПРАД, а також методологічну записку та інфографіку, що роз’яснює дані, викладені в звіті.

Освіта для СОЗ та інші корисні посилання

GSK Україна реалізувала декілька дослідницьких проектів з епідеміології для подолання конкретних наукових прогалин у респіраторній медицині (поширеність ХОЗЛ, астми та алергічного риніту), запалення (поширеність, захворюваність та використання медичних ресурсів при системному червоному вовчаку) та онкології (поширеність, захворюваність та використання ресурсів охорони здоров'я при хронічному лімфолейкозі) на користь пацієнтів. Усі дані епідеміології публікуються у авторитетних рецензованих медичних журналах і стали основою для подальшої ціннісної діяльності у відповідних країнах.

Важливою частиною боротьби світової спільноти зі стійкістю до антимікробних препаратів є ініційоване GSK у 2002 році міжнародне дослідження антибіотикорезистентності Survey of Antibiotic Resistance (SOAR) у країнах Близького Сходу, Африки, Латинської Америки, Азіатсько-Тихоокеанського регіону та СНД, до якого 2011 року приєдналася й Україна. SOAR вивчає чутливість основних збудників позалікарняних інфекцій дихальних шляхів до антимікробних препаратів і є незамінним інструментом у питаннях регулювання застосування антибіотиків. Дані дослідження використовують для розробки і впровадження локальних протоколів антибактеріальної терапії позалікарняних інфекцій верхніх і нижніх дихальних шляхів. Упродовж усіх років проведення дослідження SOAR – єдиний в Україні подібний міжнародний проект – є надійним джерелом якісної та науково обґрунтованої інформації про рівень антибіотикорезистентності в регіоні.

В Україні, де рівень охоплення щепленнями є вкрай низьким, GSK приділяє особливу увагу інформаційно-освітнім програмам про цінність вакцинації за допомогою організації численних освітніх програм для фахівців охорони здоров'я, батьків, журналістів, проведення таких масштабних заходів, як щорічний Вакцинний саміт.

Наші працівники медичного підрозділу забезпечують постійний науковий діалог з експертами в галузі охорони здоров'я, вирішуючи потреби наукової спільноти в нових наукових даних та надійній медичній інформації щодо вакцинації, респіраторної та антиінфекційної медицини.

Корисні посилання:

  • Унікальний інформаційно-сервісний ресурс moi-privivki.com, створений для підвищення обізнаності населення України про важливі аспекти вакцинації.
  • Фахівці охорони здоров’я можуть ознайомитися з інструкціями для медичного застосування рецептурних лікарських засобів за посиланням https://gskpro.com/en-ua/
  • Спеціалісти охорони здоров’я можуть ознайомитись із переліком деяких рецептурних препаратів, професійними статтями та відеороликами за посиланням https://gsk.apteka.ua/
  • Сайт програми Orange Card для підтримки хворих на астму та ХОЗЛ http://drugstore.orangecard.com.ua/ru/.

Фінансова звітність GSK Україна за 2020 рік

Фінансову звітність за рік, який закінчився 31 грудня 2020 року ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна» та ТОВ   «ГЛАКСОСМІТКЛАЙН ХЕЛСКЕР ЮКРЕЙН Т.О.В.» можна завантажити та переглянути нижче. Річна фінансова звітність з аудиторським висновком опублікована на виконання вимог абзацу 2 ч. 3 ст. 14 та п. 12 розд. V. Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996-XIV.

Просимо зауважити, що група компаній GSK не несе відповідальності за інформацію, розміщену на сайтах третіх сторін.
©2001-2021 група компаній GSK або їх ліцензіар. Торгові марки належать або використовуються за ліцензією групою компаній GSK.

NP-UA-NA-WCNT-200050/Підготовлено: 19.01.2021