Latvija

GSK ir globāls biofarmācijas uzņēmums, kura misija un mērķis ir apvienot zinātni, tehnoloģijas un talantus, lai kopīgiem spēkiem pārvarētu slimības. Mūsu mērķis ir nākamajos 10 gados pozitīvi ietekmēt 2,5 miljardu cilvēku veselību.

Mūsu inovācijas, pētniecība un attīstība koncentrējas uz četrām terapijas jomām: infekcijas slimībām, cilvēka imunodeficīta vīrusu (CIV), onkoloģiju un imunoloģiju.

Latvijā mēs strādājam ar mūsu partneriem, lai piegādātu pacientiem zāles un vakcīnas.

Kontaktinformācija


Tel: +371 80 205 045
Email: QUZ52333@gsk.com

Mūsu privātuma paziņojumā ir aprakstīts, kā GSK veic personiskās informācijas apstrādi, izskatot jūsu jautājumu, sūdzību vai ziņojumu par nevēlamu notikumu.

Back to top

Lūdzam sazināties ar Berlin-Chemie Menarini
Tel: +371 67 103 210

Back to top

Lūdzam sazināties ar Tamro
Tel: +371 67 067 842

Back to top

Lūdzam sazināties ar ww.ceeurope-media@gsk.com

Back to top

EFPIA noteiktā informācijas atklāšana

GSK pilnībā atbalsta Eiropas Farmaceitisko ražotāju un asociāciju federācijas (EFPIA) kodeksu par informācijas publiskošanu saistībā ar farmācijas uzņēmumu sniegto atbalstu veselības aprūpes speciālistiem un veselības aprūpes organizācijām.

Mēs uzskatām, ka tas palīdz radīt labāku izpratni par to, kā farmācijas nozare sadarbojas ar veselības aprūpes speciālistiem un veselības aprūpes organizācijām, tādējādi veicinot paļāvību uz nozares uzņēmumu un veselības aprūpes speciālistu kopdarbu.

Mēs publicējam atklātības ziņojumus saskaņā ar EFPIA kodeksu par informācijas publiskošanu saistībā ar farmācijas uzņēmumu sniegto atbalstu veselības aprūpes speciālistiem un veselības aprūpes organizācijām.

Lūdzam skatīt mūsu atklātības ziņojumu par Latviju

 

 

Informācija par zāļu cenām

Lūdzam skatīt informāciju par Latvijā izplatāmo zāļu cenām šeit.